CST BIB 14X175-235 CST AV (40)
CST BIB 14X175-235 CST AV (40)
Specificaties
Kleur ZWART
Merk CST
Beschrijving
Binnenband CST AV40 14x1.75 - 2.35" / 47/60-254 Soort artikel: binnenband Inch wielmaat:14" Soort ventiel: Auto (Schrader) Ventiellengte: 40 mm Binnenband is geschikt voor de volgende buitenbanden: 14 x 1.75 14 x 1.90 14 x 2.00 14 x 2.10 14 x 2.25 14 x 2.35
CST BIB 14X175-235 CST AV (40)
CST | Binnenband CST AV40 14" / 47/60-254